TEKGİAD TEKNOLOJİ GİRİŞİMCİLERİNİ TEK ÇATI ALTINDA TOPLAYACAK

10 May 2018
fit18-fuar-2_700_1fb2503012241be07710fed3ca7ec901.jpg

TEKGİAD teknoloji girişimcilerini ve iş adamlarını tek çatı altında toplamayı hedefliyor. Corepany şirketini temsilen Cemal Sert’in yönetim kurulu üyesi olduğu sivil toplum kuruluşu, Türkiye’de başta İzmir ve çevresindekiler olmak üzere Türkiye’deki tüm teknoloji girişimcilerini bir çatı altında toplamayı amaçlıyor.

2016 yılının Ağustos ayında kurulan TEKGİAD (Teknoloji Girişimcileri ve İş Adamları Derneği) Türkiye’de teknoloji girişimcileri ve iş adamlarının tanışmasını ve kaynaşmasını sağlayacak. Dernek girişimcilerle iş adamlarının yararlı iş ortaklıklarına imza atmaları için gerekli ortamı sağlamak konusunda son derece etkin olacak ve pek çok etkinliğe imza atacak.

TEKGİAD’ın başlıca hedefleri:

-Mesleki konularda bilgi alışverişi gerçekleştirmek.

-Üyeleri arasındaki potansiyel iş birliklerine ortam sağlamak.

-Teknoloji girişimciliği kültürünün gelişmesine ve yaygınlaşmasına katkıda bulunmak.

-Üyelerinin sosyal ve teknik açıdan ortak gereksinimlerinin karşılanmasına yönelik projeler üretmek.

-Derneğin faaliyet alanına giren konularda fuar, kongre, konferans, seminer, panel ve çalıştay gibi faaliyetler düzenlemek.

-Yine derneğin faaliyet alanına giren konularda çalışmalar yapan kişi ve kuruluşlarla iş birliği yaparak hem üyelerin hem de ülke ekonomisinin bu iş birliklerinden yararlanmalarını sağlamak.

TEKGİAD 22 – 25 Şubat’ta FIT Fuarı’nda Olacak

TEKGİAD 22 – 25 Şubat 2018 tarihlerinde gerçekleştirilecek FIT (Future Industrial Technologies) Fuarı’nda yani Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı’nda yer alacak. Bu fuarda TEKGİAD yönetim kurulu üyesi ve Corepany kurucusu Cemal Sert de konuşmacı olacak. Ayrıca girişimci yarışması düzenlenecek, pazaryeri ve girişimci ödülleri verilecek.

Fuardan önce http://www.fitzirve.com sitesini ve https://twitter.com/tekgiad hesabını takip edebilir, fuar boyunca düzenleyeceğimiz seminer, etkinlik, eğitim ve sürprizlerden haberdar olabilirsiniz. Fuarda TEKGİAD standını ziyaret ederek derneğin çalışmaları hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

TEKGİAD Etkinlikleri 2018 Boyunca Devam Edecek

TEKGİAD etkinlikleri fuarlarla sınırlı kalmayacak aksine son derece etkin şekilde 2018 boyunca devam edecek. Etkinliklerine 25 – 27 Ekim 2017’de yapılan İzmir Teknoloji Girişimcileri Tanışıyor etkinliği ile başlayan dernekten sürekli haberdar olmak için http://www.tekgiad.org.tr internet sitesini ziyaret edin.

Our Clients

Royal Caribbean Gemi Turları WIFIM Altın Güvercin Müzik Azamara Cruises Barzels Çakalini Celebrity Cruises Ephesia Feribot.net İlktaş Yapı Kuşadası AVM MCAN Sunorama Teknikel Anket Travel adviceturkey.org investinturkey zaferimmobiliekusadasi Lotus Dental kusadasirentacar Kuşadası Property Direct SINCE68 collective The Ege Eye Tourmedical KUTO